Знайдіть катет прямокутна трикутника, если его гіпотенуза дорівнюе 10см, а один з катетовна 2 см

більшій за инший

Ответы на вопрос

Отвечает Кумыков Тимур.
X^2+(x+2)^2=100
2x^2+4x+4=100
x^2+2x+1=49
(x+1)^2=7*7
x=6
другой катет равен 8.