СУМА ДВОХ ЧИСЕЛ ДОРІВНЮЄ 8539, А ЇХ РІЗНИЦЯ 6587. ЗНАЙДИ ЦІ ЧИСЛА


Ответы на вопрос

Отвечает Теляк София.

х-одно число

у-второе число

х+у=8539

х-у=6587

х=6587+у

6587+у+у=8539

2у=8539-6587

2у=1952

у=976 второе число

х=6587+976=7563 первое число