Спростіть вираз 2,03а+5,7+3,97а-4,95 і знайдіть його значення при а=0,08


Ответы на вопрос

Отвечает Волжина Алина.
2,03a+5,7+3,97a-4,95=6a+0,75
при а=0,08
6*0,08+0,75=0,48+0,75=1,23
======================