Сатуға әкелінген көкөністін 2/7-сі сатылғанда, қалған көкөніс сатылған көкөністен 150 кг артық

болды. Сатуға неше кг көкөніс әкелінген?

Ответы на вопрос

Отвечает Евтушенко Кирилл.
7-2=5
150/5=30
30*7=210