У 4 ящиках привезли 36 кг. помідорів а в 5 ящиках - 40 кг. огірків. Чого більше в одному ящику:

помідорів чи огірків і на скільки більше?(Помогите прошу)

Ответы на вопрос

Отвечает Шабловский Вадим.
36:4=9 кг помідорів у 1 ящику
40:5=8 кг огірків у 1 ящику
9-8=1 кг помідорів у 1 ящику більше
========================================
Отвечает Уваровская Юлия.
4 ящика - 36 кг.помідорів
5 ящиков - 40 кг.огірків
Больше - ?
1)36:4=8(кг)-помідорів в 1 ящику.
2)40:5=9(кг)-огірків в 1 ящику.
3)9-8=1(кг)-більше огірків.
Відповідь:на 1 кг більше помідорів ніж огірків.