У двох касах було 807 грн. Коли з першої каси видали 167 грн., то в ній залишилось 123 грн.,

Скільки грошей було в кожній касі спочатку. Умову, та розв"язок

Ответы на вопрос

Отвечает Горушкин Женя.
Умова:
                                                
1 каса - ?   грн                    |
                                               ⇒   807 грн
2 каса - (123 + 167) грн    |

Розв"язання:

1) 123 + 167 = 290 (грн) було у 1 касі
2) 807 - 290 = 517 (грн) було в 2 касі