накресли відрізок adдовжина якого становить 3/4від 12см


Ответы на вопрос

Отвечает Навроцька Діана.

12:4*3=9 см  -  довжина відрізка  аd

Отвечает Хворов Иван.

12cм:4*3=9(см) накресли відрізок такоЇ довжини та запиши оце.