На скільки квадратних сантиметрів площа квадрата зі стороною 12 см більша за площу прямокутника зі

сторонами 9 см і 1 см

Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.
Pкв.=а*а
Pпр.=а*в
Pкв.=12*12=144см2
Pпр.=9*1=9см2
144-9=135см2