Пожалуйста помогите с задачей)Від двох пристаней одночасно назустріч один одному вирушили човен і

теплохід. Човен, власна шв.якого 10,8 км/год, рухався за течією річки, а теплохід pid.30,2 км/год, проти течії. Через скільки год вони зустрінуться, якщо відстань між пристанями 205 км. а швидкість течіі 2.4 км/ год

Ответы на вопрос

Отвечает Дорніс Назар.
Скорость сближения 10,8+30,2=41 t=205/41=5 ответ они встретятся через 5 часов