В ящик поклали груші і яблука причому яблук у 4 рази більше ніж груш.Скільки окремо груш і яблук

поклали в ящик якщо яблук на 48 штук більше ніж груш.

Ответы на вопрос

Отвечает Шилов Ваня.
X яблоки
Y груши
Система:
x-y=48
x=4y
Подставляем в первое уравнение:
4y-y=48
3y=48
y=16 груши
Яблоки 16*4=64