Периметр трикутника дорівнює 48 см. Довжина першої сторони трикутника дорівнює 24 дм, друга сторона

у 3 рази коротша . Обчислити довжину третьої сторонитрикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Лосева Анастасия.
24÷3=8 см-вторая сторона
48-(24+8)=48-32=16 см-третья сторона