Склади і розв'яжи задачу виразом . Обчисли зручним способом . Було - 57 Придбали - 7 і 3 Стало - ?


Ответы на вопрос

Отвечает Шарлапаев Рустам.
В магазані було 57 зошитів, потім придбали ще 7, а потім ще 3. скільки всього стало зошитів?
1) 57+7=64(зош.)- після першого придбання 
2) 64+3=67(зош.)- стало