Посіяти 9 кг гороху,а зібрали на 36 кг більше.У скільки разів більше зібрали

города,ніжпосіяли?напишите короткое условие задачи

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжанкова Оля.
9 кг посіяли 36 кг зібрали отже 
36-9=25кг
Отже зібрали на 25кг більше

Отвечает Король Лена.
Посеяли - 9кг
забрали - посеяли+36
вопрос - забрали/посеяли=?
9+36=45
45/9=5
Ответ:в 5 раз