Розв'яжiть рiвняння 0,2x+2,7=1,4-1,1x; Знайдiть корiнь рiвняння 0,2(7-2y)=2,3-0,3(y-6).Заранее

БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.
0,2х+1,1х=1,4-2,7
 1,3х=-1,3
  х=-1
  1,4-0,4у=2,3-0,3у+1,8
   -0,4у+0,3у=4,1-1,4
  -0,1у=2,7
   у=2,7/(-0,1)
   у=-27