Бөлгіші 2 болатын бөлінділерді жаз. Олардың мәндерін тап. Неше бөлінді жаздың


Ответы на вопрос

Отвечает Нурушева Танаис.
2÷2=1
4÷2=2
6÷2=3
8÷2=4
10÷2=5
12÷2=6
14÷2=7
16÷2=8
18÷2=9
20÷2=10
10 болинди