x* -3x + 2 ≤ 0 допоможіть розв"язати нерівність. і поясніть,як тут знайти дискримінант?


Ответы на вопрос

Отвечает Коцюбра Андрей.

х²-3х+2=0                   Д=(-3)²-4*1*2=9-8=1

х₁=(3+1)/2=2

х=(3-1)/2=1

 

проверяем

   

-∞                                     1                                    2                                                                    ∞

-------------------------------!----------------------------!---------------------------------------------------------

 

             -                                            +                                                   -

                             

ответ     х  ∈  (1;2)