1. Туристи пішли в похід. В перший день вони пройшли 1/3 всього шляху, за другий день 1/3 залишку,

а в третій день 1/3 нового залишку. В результаті їм залишилось пройти 32 км. Скільки кілометрів складав весь маршрут?

Ответы на вопрос

Отвечает Пилигузов Савелий.
1-1/3=2/3 шляху залишилось пройти після першого дня
2/3*1/3=2/9 пройшли другого дня
2/3-2/9=4/9 залишилось пройти після перших двох днів
4/9*1/3=4/27 пройшли третього дня
4/9-4/27=8/27 залишилось пройти після трьох днів
32:8/27=108 км весь шлях
=============================================