Двоє робітників , працюючи разом, можуть скосити траву на ділянці за 2 год. 25 хв. Скільки часу ( у

годинах) витратить на скошування трави на цій ділянці другій робітник , працюючи самостійно , якщо йому потрібно на виконання цього завдання на 2 год. більше , ніж першому робітникові?

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёвская Варя.

4*2=8.8-6=2  один за 8 а другой за 2