Яке число треба поставити замість а, щоб коренем рівняння (а+х)-13=25 було 15 число


Ответы на вопрос

Отвечает Адайкин Борис.

Ответ: а=23

Пошаговое объяснение:

Замість х підставляеш 15

а+15-13=25

а=25-15+13=93

а=23

Отвечает Насибов Эльсевар.
А+2=25
а=25-2
a=23
Ответ 23