Хелппппп № 1 Розв’яжіть рівняння: 1) (х + 537 ) + 297 = 1 842; 2) (х + 492) – 798 = 839; 3) 973 –

(343 +х)= 297; 4) (х – 792) + 297 = 1 392; 5) ( х – 5 342) – 4 132= 9 159; 6) 1952 – (х – 732) = 1 713; 7) 9 797 + (5 392 – х) = 10 397; № 2 Яке число замість а треба поставити, щоб коренем рівняння (х + а) - 12 = 25 було число 37?

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжова Екатерина.

Пошаговое объяснение:

1.1)(x + 537) + 297 = 1842

x + 537 = 1842 - 297

x + 537 = 1 545

x = 1545 - 537

x = 1 008

2)(x + 492) - 798 = 839

x + 492 = 839 + 798

x + 492 = 1 637

x = 1637 - 492

x = 1 145

3)973 – (343 +х)= 297

343 + x = 973 - 297

343 + x = 676

x = 676 - 343

x = 333

4) (х – 792) + 297 = 1 392

x - 792 = 1392 - 297

x - 792 = 1 095

x = 1095 + 792

x = 1 887

5) ( х – 5 342) – 4 132= 9 159

x - 5342 = 9159  + 4132

x - 5342 = 13 291

x = 13291 + 5342

x = 18 633

6) 1952 – (х – 732) = 1 713

x - 732 = 1952 - 1713

x - 732 = 239

x = 239 + 732

x = 971

7) 9 797 + (5 392 – х) = 10 397

5392 - x = 10397 - 9797

5392 - x =600

x = 5392 - 600

x = 4792

2. замість а треба поставити число 0

(х + а) - 12 = 25

(37 + а) - 12 = 25

37 + а = 25 + 12

37 + а = 37

а = 37 - 37

а = 0