Вычислите: (0,78 + 1,704) : (8 • (4,65 - 8,5)) Отрицательное число не должно получиться, так как

этот материал не был ещё пройден. Требуется подробное решение каждого действия.Решите уравнение: (4/5-х)+9/40=29/50х=?Также нужно подробное решение.

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Даша.

Для обчислення виразу (0,78 + 1,704) : (8 • (4,65 - 8,5)) поділімо його на кілька кроків:

Спершу знайдемо різницю між 4,65 та 8,5:

4,65 - 8,5 = -3,85

Тепер обчислимо вираз в дужках (8 • -3,85):

8 • (-3,85) = -30,8

Додамо 0,78 та 1,704:

0,78 + 1,704 = 2,484

Нарешті, поділимо результат з пункту 3 на результат з пункту 2:

2,484 / (-30,8) ≈ -0,08077922078

Отже, результат поділу виразу дорівнює приблизно -0,08077922078, як було вказано, від'ємного числа не виникає.

розв'яжемо дане рівняння крок за кроком:

Почнемо з рівняння:

(4/5 - x) + 9/40 = 29/50

Спростимо дріб в першій дужці, віднімаючи 9/40 від обох боків:

(4/5 - x) = 29/50 - 9/40

Знайдемо спільний знаменник для 50 та 40, це 200. Перетворимо дроби:

(4/5 - x) = (4/4)(29/50) - (5/5)(9/40)

(4/5 - x) = (116/200) - (45/200)

Знайдемо різницю дробів:

(4/5 - x) = (116/200 - 45/200)

Підсумуємо чисельники:

(4/5 - x) = (71/200)

Тепер віднімемо (4/5) від обох боків рівняння:

(4/5 - x) - (4/5) = (71/200) - (4/5)

Віднімемо (4/5) від (4/5):

-x = (71/200) - (4/5)

Знайдемо спільний знаменник для 200 та 5, це 1000. Перетворимо дроби:

-x = (355/1000) - (800/1000)

Знайдемо різницю дробів:

-x = (355/1000 - 800/1000)

Підсумуємо чисельники:

-x = (-445/1000)

Звільнимо x, помноживши обидва боки рівняння на -1:

x = 445/1000

Знайдемо найбільший спільний дільник для 445 та 1000, який дорівнює 5:

x = (445/5) / (1000/5)

Здійснимо поділ чисельника і знаменника на 5:

x = 89/200

Таким чином, рівняння має розв'язок x = 89/200.