Ұзындығы 18м, ені 0,75 м матадан 15 жастық тысы тігілді. Ені 1,2м матадан 22 жастық тысын тігу үшін

ұзындығы неше метр мата керек?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рязанцева Рада.

Ответ:

1) 0,75*18=13,5 м(квадрате)2) 13,5:15=0,9 м(квадрате) - приходится на 1 наволочку.3) 0,9*22=19,8 м(квадрате)4) 19,8:1,2=16,5(м) - длина нужная для пошива 22 наволочек.Ответ: 16,5 метров нужно для пошива 22 наволочек.

Пошаговое объяснение: