Фермери Іван, Петро і Микола зібрали на своїх полях 600 кг полуниць. Петро зібрав у 2 рази більше,

ніж Іван, а Микола – на 128 кг більше, ніж Іван. Скільки кг полуниць зібрав кожний фермер?

Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Дарья.

Ответ:

І-х

П-у 2х р більше^

С-на х+128 кг ^^

х+2х+х+128=600

4х=600-128

4х=572

х=572÷4

х=143(кг)-це зібрав Іванов

1)2•143=286(кг)-це Петров

2)143+128=271(кг)-це Сідоров