Три фермери зібрали на своїх полях 600 кг полуниць.Перший зібрав у 2 рази більше ніж другий а

третій на 128 кг більше ніж другий.Скільки кг полуниць зібрав другий фермер?

Ответы на вопрос

Отвечает Шишова Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:118кг 2 фермер

2х+х+х+128=600

4х=600-128=472

Х=472÷4=118 кг 2 фермер

Проверка

128×2=236кг 1 фермер

118+128=246кг 3 фермер