Довжина прямокутника 14 см, а ширина на 5см більша. Обчислити периметртрикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Радостин Лёня.

Відповідь:

38 см

Покрокове пояснення:

Отвечает Синевич Алина.

Ответ:

Ширина прямокутника може бути обчислена як 14 см + 5 см = 19 см.

Периметр прямокутника можна обчислити за формулою:

2 * (довжина + ширина)

Підставимо відомі значення:

2 * (14 см + 19 см) = 2 * 33 см = 66 см.

Отже, периметр прямокутника дорівнює 66 см.

Пошаговое объяснение: