Обчислить значення виразу ctg315°


Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Владлена.

Ответ:

Значення котангенса (ctg) для 315 градусів можна обчислити так:

ctg(315°) = 1 / tg(315°)

Тангенс (tg) для 315 градусів дорівнює тангенсу для 315 градусів, що відповідає тангенсу для 135 градусів. Тангенс для 135 градусів відомий і дорівнює -1.

Отже,

ctg(315°) = 1 / tg(315°) = 1 / (-1) = -1

Значення котангенса для 315 градусів дорівнює -1.