У дві великі коробки склали однакові новорічні подарунки для дитячого садочка.У першій коробці було

78 подарунків, а в другій 84. Маса другої коробки на 3 кг більша.Яка маса всіх подарунків? СРОЧНОО ДАЮ 100 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Женя.

1)78-84=6(подарунків)-більше в другій

2)6:3=2(кг)-один подарунок

3)78×2=156(кг)в 1 коробці

4)84×2=168(кг)в 2 коробці

5)156+168=324(кг)

Відповідь:324 кг маса всіх подарунків

Отвечает Султанова Азалия.

Пошаговое объяснение:

84-78=6 коробок різниця між першою та другою коробкою

6 коробок важать 3 кг, а значить одна коробка важить 500 г(0,5 кг)

0,5*(84+78)=81 кг

або

500*(84+78)==81000 г