Майстер може виконати роботу за 4 години а учень ту саму роботу за 9 годин яка частина роботи

залишиться не виконаною після однієї години сумісної роботи майстра та учня по діям​

Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Никита.

Ответ:

Спочатку знайдемо обсяг роботи, який може виконати майстер за 1 годину. Майстер може виконати всю роботу за 4 години, тобто він виконує 1/4 роботи за 1 годину.

Аналогічно, учень може виконати всю роботу за 9 годин, отже, він виконує 1/9 роботи за 1 годину.

Коли майстер та учень працюють разом протягом 1 години, їхні внески в роботу додаються. Тобто, за 1 годину сумісної роботи вони виконують:

1/4 (майстер) + 1/9 (учень) = (9/36) + (4/36) = 13/36 роботи.

Отже, після однієї години сумісної роботи майстра та учня залишиться не виконаною частина роботи, яка становить:

1 - 13/36 = 23/36 частини роботи.

Відповідь: Після однієї години сумісної роботи майстра та учня залишиться не виконаною 23/36 частина роботи.