Розв'яжи рівняння 48319 - ( х + 2105) = 23999 + 2 допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Снежана.

Ответ:

Для вирішення рівняння:

48319 - (х + 2105) = 23999

Спершу вам потрібно відняти 23999 з обох сторін рівняння:

48319 - 23999 = х + 2105

Отримаємо:

24320 = х + 2105

Тепер віднімемо 2105 від обох сторін:

х = 24320 - 2105

х = 22215

Отже, розв'язком рівняння є x = 22215.