СРОЧНО ПОЖАЛУСТА першого дня продали 8 1/4 центнерів яблук, а на другий на 2 3/8 цетнерів менше.

Скільки цетнерів яблук продали за 2 дні
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Суриков Павел.

Ответ:

за 2 дні продали 14 1/8 центерів яблук, або 14,125

Пошаговое объяснение:

Перший день - 8 1/4 або 33/4

Другий день - 8 1/4 - 2 3/8 = 33/4 - 19/8 = 66/8 - 19/8 = 47/8= 5 7/8

Усього за 2 дні - 8 1/4 + 5 7/8 = 33/4 + 47/8 = 66/8 + 47/8 = 113/8=14 1/8

Отвечает Stanislaviv Diana.

Ответ:14 1/8

Пошаговое объяснение:

1) 8 1/4 - 2 3/8 = 33/4 - 19/8= 66/8-19/8=47/8=5 7/8 - за другий день

2) 8 1/4 + 5 7/8= 33/4+47/8=66/8+47/8=113/8=14 1/8