Знайти інтеграл (x-3)dx


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Соня.

Ответ:

Щоб знайти інтеграл ∫(x-3)dx, ми можемо використати правила інтегрування.

Застосовуємо формулу інтегрування для кожного доданка окремо. Згідно цього правила, інтеграл від константи або змінної помноженої на x дає нам 1/2 * а * x^2, де а є коефіцієнтом перед x.

∫(x-3)dx = ∫x dx - ∫3 dx

Інтеграл ∫x dx дорівнює (1/2) * x^2, а ∫3 dx дорівнює 3x.

Таким чином,

∫(x-3)dx = (1/2) * x^2 - 3x + C

де C - це постійна інтеграції.

Отже, інтеграл від (x-3)dx дорівнює (1/2) * x^2 - 3x + C.