Сукня коштувала 700 грн. На розпродажі зробили знижку на 20%,а потім ще раз на 20%. Скільки зараз

коштує сукня? Допоможіть, будь ласка❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Чуйко Валентина.

Ответ:

448 грн.

Пошаговое объяснение:

700-100%

Х- 20%

Х=700*20/100

Х=140

700 - 140 = 560 грн.

560-100%

Х- 20%

Х=560*20/100

Х=112

560 - 112 = 448 грн

Отвечает Беляев Женя.

Ответ:

448 грн.

Пошаговое объяснение:

700-0,2*700=700-140=560 (грн) коштує сукня після першої знижки

560-0,2*560=560-112=448 (грн) коштує сукня зараз