Першого дня супермаркет електроніки продав 112 мо- більних телефонів, що на 5 телефонів менше,

ніж вінпродав другого дня, і на 13 телефонів більше, ніж про-дав третього дня. Скільки телефонів продав супермар-кет за три дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ниязбекова Нурай.

Ответ:

238 телефонів

Пошаговое объяснение:

2-го дня продали на 5 більше ніж першого = 112 +5 = 117 тел.

3-го дня продали на 13 менше ніж першого = 112 - 13 = 99 тел.

за три дні: 112 + 117 + 99 = 238 телефонів