Поможіть У трьох однакових пакуваннях 18 фломастерів Скільки фломастерів у восьми таких пакуваннях


Ответы на вопрос

Отвечает Таловский Дима.

Ответ:

18:3=6( у 1 пакуванні)

6*8=48(у 8 пакуваннях)

Відповідь :48