у Андрія було 3 набори фломастерів по 6 шт., у кожному, частину фломастерів він віддав сестрі і у

нього залишилося 15 . У скільки разів більше фломастерів залишилося у Андрія, ніж він віддав?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гетманская София.

Ответ:

В 5 раз

Пошаговое объяснение:

1)3×6=18 шт фломастеров у Андрея

2)18-15=3 фломастера он отдал сестре

3)15/3=5 раз больше фломастеров осталось у Анрея, чем он отдал

Отвечает Никандров Александр.

Ответ:

1) 6*3=18  всього

2) 18-15=3 віддав

3)18/3=5 у 5 раз більше

відповідь: у 5 раз

Пошаговое объяснение: