Знайдіть периметр прямокутника, якщо його площа дорівнює 18 см², а сторона дорівнює;1) 9 см;2) 6

см;3) 3 см,​

Ответы на вопрос

Отвечает Есин Вадим.

Ответ: P= 22см, 18см, 18см

Пошаговое объяснение:

18:9=2 (см)

18:6=3 (см)

18:3=6 (см)

(9+2)×2=22

(6+3)×2=18

(3+6)×2=18