Котра година, якщо до кінця доби залишилося 4/5 того часу, що вже минув від початку доби?


Ответы на вопрос

Отвечает Кляус Лера.

Ответ:

1)1+4/5=1 4/5-становить 24 год

2)24 : 1 = 1 4/5= 13 1/3 (год) минуло від початку доби

13 1/3 год =13 год 20 хв

відповідь: зараз 13 год 20 хв