Виконай завдання Визнач, котра зараз година, якщо до кінця дня доби залишилося 60% того часу,

який минув від початку доби.

Ответы на вопрос

Отвечает Калыбаева Жулдыз.

Відповідь:

доба - 24 год.
60% = 60/100 = 0,6
Нехай х год. пройшло, тоді 0,6x залишилось до кінця доби, виходить що:
х + 0,6х = 24
1,6х = 24
х =24/1,6
х = 15

Відповідь: зараз 15 година

Перевірка:
15 + 0,6*15 = 15 + 9 = 24 год.

Покрокове пояснення: