Площа поля 230 га.За день засіяли 4/7 усього поля. Скільки гектарів поля не засіяли


Ответы на вопрос

Отвечает Марова Лидия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 230 * 4/7 = 920/7 =

131. 3/7 (га) - засеяли за день.

2) 230 - 131. 3/7 = 229. 7/7 - 131. 3/7 = 98. 4/7 (га) - не засеяли

Ответ: 98 4/7 га