Знайдіть площу прямокутного трикутника гіпотенуза якого дорівнює 25 см а один із катетів – 1 5 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Шулепов Илья.

Ответ:

с² = а² + b²

625 = 225 + b²

b² = 400

b= 240

S = 1/2*20*15=150см квадратних

Пошаговое объяснение: