Бригаді зв'язківців потрібно прокласти 198 м кабелю. За перший день проклали 5/18 усього кабелю , а

за другий день 7/18 кабелю. скільки метрів кабелю було прокладено за два дні. будь ласка допоможіть , це дуже терміново!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Надолинный Олег.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

198*5/18=55 м 1 день

198*7/18=77 м 2 день

55+77=132м за два дня

Отвечает Акимова Ирина.

Відповідь: 132 м

Покрокове пояснення:

1) 198:18*5=55(м) - за перший день

2) 198:18*7=77(м)- за другий день

2)  55+77=132(м)- проклали за два дні

Відповідь: 132 метри кабелю було прогладено за дві дні.