Бригаді зв'язківців потрібно прокласти 198 м кабелю. За перший день було прокладено 5/18 усього

кабелю, а за другий 7/18 - Скільки метрів кабелю було прокладено за 18 два дня? помогите без множення а только додавання та віднімання​

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Савелий.

Ответ:

198*5/18=55м 1день

198* 7/18=77м 2 день

55+77=132м за 2д