Теңдеуге сәйкес дұрыс тұжырымды сәйкестендір. 2| 6 – 10x + 1 = 4ОТүбірлері жоқ|202x+ 5 + 3 = 3Екі

түбірі бар|-20 – 3| +5 = 2Бір ғана түбірі барA+ АртқаВ Тексеру​

Ответы на вопрос

Отвечает Моторин Михаил.

Ответ:

Ответ: 6 – 10x + 1 = 4 еки тубири бар

202x+ 5 + 3 = 3 бир тубири бар

-20 – 3| +5 = 2 онын тубири жок

Пошаговое объяснение: