1.Есепті шығарБиылғы жылғы картоптың​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Екатерина.

Ответ:

200×10=2000 ц биыл

150×10=1500ц былтыр

2000-1500=500 ц

Жауабы: 500ц артык жинал