2 Есепті шығар.Бір фермерде картоптың түсімділігі — 160 ц/га, ал екіншісін-де 80 ц/га болды. Егер

олар картопты бірдей 320 тоннаданалған болса, онда фермерлердің әрқайсысы картопты қандайауданға еккен?пжпж кто сделает тому лучший ответ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бегоян Рипсимэ.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

320÷160=2

320÷80=4

2+4=6