ВЕЛЕЧИНИ ВнутрішніХ кутів трикутника відносяться як 4 :8:12 . Знайти кути цього трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Джуган Мілана.

Ответ:

Сума всіх кутів трикутника дорівнює 180 градусів, отже:

кут 1 = 4х

кут 2 = 8х

кут 3 = 12 х

4х + 8х + 12х = 180

24х =180

х = 180/24

х = 7,5

кут 1 = 4х = 4*7,5 = 30

кут 2 = 8х = 8*7,5 = 60

кут 3 = 12х = 12*7,5 = 90