Андрій пробігає все коло стадіону за 2 хв, а його молодший брат за 7 хв. Через який час вони

зустрінуться , якщо одночасно побіжать зі спільного старту в протилежних напрямках?​

Ответы на вопрос

Отвечает Перец Ксения.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Якщо Андрій пробігає все коло за 2 хв, то за 1 хв він пробіжить \frac{1}{2} кола. Так само, якщо його брат пробігає все коло за 7 хв, то за 1 хв він пробіжить \frac{1}{7} кола.

Якщо вони одночасно побіжать зі спільного старту в протилежних напрямках, то за 1 хв вони пробіжать разом \frac{1}{2} + \frac{1}{7} = \frac{7}{14}+ \frac{2}{14} = \frac{9}{14} кола.

Вони зустрінуться, коли разом пробіжать все коло. Нехай все коло = 1. Тоді разом вони пробіжать все коло за 1 : \frac{9}{14} = \frac{14}{9} хв = 1\frac{5}{9} хв, що приблизно = 1 хв 30 с.