промінь ділить розгорнутій кут на два кути.Знайди ці кути ,якщо один з них на 20 градусів більший

за інший

Ответы на вопрос

Отвечает Ербулова Акмарал.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розгорнутий кут =180°

180/2=90

Кут1= 90-20=70

Кут2=90+20=110