7. Із двох сіл, відстань між якими 27 км, одночасно назустріч один одному вийшли два пішоходи.

Зустрілися пішоходичерез 3 год. Швидкість одного з пішоходів 4 км/год. Якашвидкість іншого пішохода?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кушина Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

скорость сближения (скорость одного + скорость другого)

будет равна 27/3 = 9 км/час

тогда, зная скорость одного, найдем

скорость другого пешехода = 9-4 = 5 (км/час)

ответ

швидкість іншого пішохода 5км/год