із двох міст відстань між якими 24 км назустріч один одному вирушили Два пішоходи і зустрілися на

середині шляху причому один слів пішоходів вийшов на одну годину раніше за інших якби пішохода в вийшли одночасно то вони зустрілися через дві години 24 хв знайдіть швидкість пішоходів

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24/(x+y)=2.4

12/x-12/y=1

x+y=24/2.4

x+y=10

y=10-x

12/x-12/(10-x)=1

(12/x-12/(10-x))*x=x

(24*(x-5))/(x-10)=x

(24*(x-5))/(x-10)*(10-x)=x*(10-x)

120-24x=-x²+10x

x²-34x+120=0

D=-34²-4*1*120=676

x1=(√676-(-34))/(2*1)=30

x2=(-√676-(-34))/(2*1)=4 км в час

у=10-4=6 км в час